Vedoucí pobočky | Elektrotechnický obor Příbram

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Příbram

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 - 55000 Kč za měsíc

Firma:

Orienta HUB PP

Požadavky

Vzdělání nebo praxe v elektrotechnickém oboru.
Obchodní a manažerské schopnosti.
Komunikační a vyjednávací dovednosti.
Zkušenost s vedením týmu.
Znalost práce na PC (MS Office), CRM a SAP - výhodou.
ŘP skupiny B - aktivní řidič.
Zájem o vzdělávání a učení se novým věcem.

Náplň práce

Vedení provozu pobočky v Příbrami s důrazem na legislativní a interní předpisy.
Nastavování a dosahování regionální obchodní strategie s podporou obchodního ředitele.
Zajištění ekonomických ukazatelů a výsledků pobočky.
Rozvoj obchodních vztahů s klienty a spolupráce s obchodními zástupci.
Jednání s dodavateli a podpora zákaznických akcí.
Spolupráce s centrálou, logistikou a nákupem.
Reporting vedení společnosti.
Leadership, podpora kolektivu a zajištění denní komunikace v týmu.

Nabízíme

Fixní mzdu a dosažitelné měsíční bonusy.
Služební automobil i pro soukromé účely.
25 dní dovolené.
Dodatečnou dovolenou za odpracované roky (až 6 týdnů).
Stravenky v hodnotě 130 Kč.
Benefitní program na zábavu, vzdělávání nebo posílení zdraví 6000 Kč ročně.
Roční finanční odměnu odpovídající 13. mzdě při splnění cílů firmy.
100% podporu a zájem ze strany společnosti a nadřízených.
Odměny za pracovní a životní jubilea.
Firemní akce akce, které stojí za řeč.
Práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí.
Další rozvoj formou školení a vzdělávání.
Po prvním roce příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč měsíčně.

Kontaktní osoba:
Václava Krulcová
Tel: 724112029